Hakkımızda

Garson Lazım, İş ve Eleman Bulma & İlan Yayınlama Platformudur. Sadece Restoran, Lokanta, Kafe gibi Yemek Sektöründeki Firmalara, Otellere, Garson ihtiyacı duyacak Lokasyonlara ve Garson istihdamı sunan İşyerleri ile Garsonlara Hitap Eder.

Garson Lazımda, hem Firmalar eleman ilanı yayınlar hemde Garsonlar iş ilanı verebilirler.

Garson Lazım’da, taraflar aracısız olarak, direkt ilanlarda yer alan,Tarafların iletişim bilgilerinden birbirlerine ulaşarak görüşmelerini sağlarlar.

Garson Lazım’da, herhangi bir Üyelik Kaydı İşlemi, Üye Ol, Üyelik Girişi Bulunmamaktadır. Platform ziyareti, platform ve ilanlar içerisinde dolaşım, inceleme ve Özellikle İlan Verme, İlan Arama ve İlan İnceleme işlemleri hiçbir Üyelik ve Kayıt işlemi alınmadan ve gerekmeden yapılabilmektedir. Platformumuzda, ilanlara Başvur Butonu, Hizmeti ve Özelliği bulunmamaktadır.

Garson Lazım, sadece ilanları yayınlama platformudur. Ve taraflara herhangi bir aracılıkta bulunmaz, ve hiçbir aracılık yapmaz. Herhangi bir Taahhüt vermez. Tüm sorumluluk tamamen ilan veren taraflarda olup, Garson Lazım Platformu Hiçbir Sorumluluk Almaz ve Kabul Etmez.

Garson Lazım’da, standart ilan vermek ücretsiz olup, sadece Firmalar’da özel ilan yayınlamak ücrete tabidir. Garsonların, platformumuzda iş ilanı vermeleri tamamen ücretsizdir.

Garson Lazım, bu Hizmetini sunmak amaçlı, 2017 yılında hayata geçmiştir.

Garson Lazım olarak amacımız ; Restoran ve Garsonları tek bir platformda toplamak, ve ihtiyaç duydukları İş ve Eleman ilanlarını platformumuzda yayınlayarak, tarafların ihtiyaçlarına en uygun, İş ve Eleman bulmalarını sağlamak en önemli ilkemizdir.

Garson Lazım Projemiz, Seri İlanlar (Sarı Sayfalar) Modelinde Bir İlan Yayınlama ve Reklam Platformu Olduğundan Dolayı, İş-Kur İlgili Kanun ve Özel İstihdam Büroları Yönetmeliğindeki Lisans Kapsamına Girmemektedir.

Garson Lazım, Elmas Bilişim ve E-Ticaret’in bir Kuruluşudur.

Garson Lazım – Garsonlazim.com

Restoran ve Garsonların Buluşma Noktası